रचना रिमालको “तिमी मेरो दिलमा छौ” बोलको नयाँ गित सार्वजनिक गरियो

बाग्मती खबर
१९ मंसिर २०७८, आईतवार १३:४१

रचना रिमाल को स्वर मा रहेको विल्कुलै नयाँ गित बजारमा सार्वजनिक गरिएको छ । रामचन्द्र बोगटीको लय र शब्दमा रहेको डान्सिङ प्याटन को गित “तिमी मेरो दिलमा छौ“ राम चन्द्र बोगटीको युटुभ च्यानल मार्फत बजार मा सार्वजनिक गरिएको हो ।

निशान बानियाँले निर्देशन गरेको गित शिव पौडेल ले सम्पादन गरेका हुन । बोगटी को लय शब्द मा रहेको गितमा नेपालआइडल बाट नेपाली साङ्गितिक क्षेत्रमा प्रवेश गरेकी रचना रिमाल र नेपाल लोक स्टारका बाट साङ्गितिक क्षेत्रमा प्रवेश गरेका राम कुमार नेपालिले स्वर दिएका छन । डान्सिङ प्याटनमा रहेको उक्त गित को भिडियो समेत निर्माण गरिएको छ । भिडियो मा करिश्मा ढकाल र विक्रम नेपालिको अभिनय देख्न सकिन्छ । गित को म्युजिक भिडियो राजधानी को विभिन्न ठाउँमा छायांकन गरिएको छ ।

“तिमी मेरो दिलमा छौ“ बोलको गित युवा पुस्ता लाई लक्षित गरेर बजार मा ल्याइएको रामचन्द्र बोगटी को भनाइ छ ।