वातावरण दिवस बिशेष : देशकै हरित नगरी ‘हेटौंडा’ (फोटो फिचर)

जोन पहाडी
२३ जेष्ठ २०७७, शुक्रबार १७:२७

हेटौंडा : आज ४८ औं विश्व वातावरण दिवस ‘सेलिब्रेट बायो डाइभर्सिटी’ अथवा ‘मनाऔँ जैविक विविधता’ भन्ने मुल नाराका साथ मनाइँदै छ । गत वर्षहरुमा भव्य कार्यक्रमहरु आयोजना गरेर विश्व वातावरण दिवस मनाउने गरिएतापनि यस वर्ष भने कोरोना भाइरसको कारण कुनै औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गरिएको छैन ।

देशकै हरित नगरीको रुपमा परिचित बाग्मती प्रदेशको राजधानी हेटौडा सडकका दुई छेउमा भएका अशोकका रुखकै कारण प्रख्यात छ । हालै हेटौंडा उपमहानगरपालिकाद्धारा भित्री सडकहरुमा समेत गमला राखेर रोपिएको फूल तथा कान्तिलोकपथमा डिभाइडरमा रोपिएका फूलहरुले सुनमा सुगन्ध थपिदिएको छ । लकडाउनका कारण सुनसान बनेको हेटौंडा बजार तिनै अशोकका रुखहरु र फूलका बिरुवाहरुले मनमोहक देखिएका छन् ।

हेर्नुहोस् हेटौंडा बजारका मनमोहक तस्बिरहरु :

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.