भीमफेदी कारागारमा फेरी लफडा, कैदीले लेखे गृहमन्त्री लाई चिठी

प्रदेश प्रहरी र सिडिओलाई नि चिठि
बाग्मती खबर
१८ असार २०७७, बिहीबार २०:५०

हेटौंडा : मकवानपुरको भीमफेदीमा रहेको भीमफेदी मध्य–क्षेत्रिय कारागारमा रहेका कैदी बन्दिहरुले विभिन्न मागहरु राख्दै गृहमन्त्री देखि जिल्ला प्रहरी कार्यालय सम्ममा चिठि लेखेका छन् । यस अघि पनि विभिन्न मागहरु राख्दै आन्दोलन गर्दै आएका कैदीबन्दिहरुले फेरी पनि माग राखेका हुन् ।
भीमफेदी कारागारको “क” बल्कमा रहेका कैदी बन्दीहरुले टेलिफोन सेवा बन्द गरेकोमा तुरुन्त सुचारु गर्न माग गरेका छन् । यस्तै कैदी बन्दीहरुको प्रशासनिक खर्च, अशक्त, अपाङ्ग र वृद्ध कैदी बन्दिहरुको लागि आवश्यक सेवा दिन आग्रह गरेका छन् । कैदीबन्दिहरुले प्रयोग गर्दे आएको शौचालय र सेफ्टी ट्याङ्कीको सरसफाई नहुँदा समस्या आएको र कारागार प्रशासनबाट कैदी बन्दिहरुलाई धेरै समस्या दिँदै आएको बन्दै समस्या समाधान गर्न गृह मन्त्रालय, बागमती प्रदेशको आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्रालय, प्रदेश प्रहरी कार्यालय बागमती प्रदेश, जिल्ला प्रशासन कार्यालय मकवानपुर र प्रहरी कार्यालय मकवानपुरमा चिठि दिएका हुन् ।
यस अघि कैदीबन्दिहरुले गर्ने उद्योगहरु सञ्चालन(मुढा, फर्निचर)को काम गर्न दिन पनि माग गरेका थिए ।
यस्ता छन मागहरु